• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

Bezkontaktní měření teploty lidského těla

V boji proti Coronaviru nabízíme řešení pro hromadné, bezkontaktní, rychlé a přesné měření teploty osob. Řešení se realizuje kombinací termokamery, SW a referenčního teplotního bodu pro termokameru. Technologie je vhodná pro komplexy a instituce s větším pohybem osob jako jsou administrativní budovy, školy, banky, nákupní centra, výrobní závody nebo domovy pro seniory. Toto řešení významně přispívá k prevenci šíření onemocnění díky rychlému bezkontaktnímu měření tělesné teploty.

 

Jak systém funguje?

Řešení pro hromadné měření tělesné teploty osob je založeno použití kombinace speciální kamery a SW pro vyhodnocení. Získaný záznam se okamžitě zobrazuje a následně ukládá na záznamové zařízení s pevným diskem. Systém efektivně měří teplotu jednotlivých osob vstupující do objektu bez zbytečného shlukování. Zvukem a obrazem upozorní na osoby se zvýšenou teplotou. Záznam lze sledovat na monitorech obsluhy. Výstup měření lze navázat na vstupní turnikety a další zařízení.

 

Nebudou se zbytečně shlukovat vstupující osoby?

Samotné zařízení má tu výhodu, že poskytuje jmenovaným pracovníkům dostatečnou vzdálenost mezi nimi a měřenými osobami, ale také navzájem mezi měřenými osobami, čímž je snižováno riziko přenosu choroby. Sledovat výstup z termokamery lze navíc i zcela distančně. K obsluhování zařízení není potřeba náročné speciální zaškolení. Stačí jen zhlédnutí krátké video instruktáže a poté už může jmenovaná osoba systém obsluhovat.

 

Video zde: https://vimeo.com/399843136/f90dcfb8c1

 

Leták ke stažení: 

Testování nového zařízení

Testování nového zařízení
  
 
Přidejte si nás:www.facebook.com