• slide1

  Naše reference: Menuet Karlovy Vary, kompletní slaboproudé systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

 • slide2

  ISŠTE Sokolov - systémy EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, optika, multimediální vybavení, včetně projektové dokumentace, kompletní silnoproud

 • slide3

  Rezidence Triplex Karlovy Vary - slaboproudé instalace, požární ucpácky

 • slide4

  Hotel Dvorana Karlovy Vary kompletní slaboproudé systémy IPTV, EPS, NZS, PZTS, CCTV, STK, včetně projektové dokumentace

PerimetrLocator

Předmětová ochrana věcí pomocí tagů FLB-04

 

Další výhodou řešení systému Perimetr Locator je druhotné využití monitorovacích jednotek umístěných na fasádě objektu k příjmu signálů od RFID tagů umístěných na střeženém materiálu uskladněném na pozemku, který chceme chránit před odcizením např. v době, kdy je objekt prázdný. V době střežení při nežádoucí manipulaci se střeženým materiálem RFID tag vyhlásí alarm. Systém tak tvoří v celku velmi moderní a efektivní protikrádežový systém nočního střežení materiálu a zařízení na otevřeném prostranství pozemku.

 

Využití systému pro kontrolu obchůzky strážných

 

Nespornou výhodou systému Perimetr Locator je druhotné využití akceleračních RFID tagů pro monitorování řádného provádění obchůzky strážných, kteří mají u sebe osobní aktivní RFID kartu. ID číslo strážného je při jeho přiblížení k plotu přijato RFID tagem až do vzdálenosti cca 5-10 m (volitelně až 20m) a po té přenesen do monitorovací jednotky na fasádě budov. Systém ukládá do historické databáze přesnou trajektorii pochůzky strážných v rámci perimetru pozemku, včetně časové osy pochůzky v jednotlivých místech okolí plotu.

 

V případě, že se RFID tagy umístí také na různé objekty na střeženém pozemku nebo také do interiéru objektu, bude systém kontrolovat kompletní požadovanou (i nepovažovanou) trajektorii obchůzky strážných. Strážní pochopitelně nemusí nikam přikládat identifikátor, což činí obchůzku nezatíženou zbytečnými procedurami. Navíc se provozovatel dozví, že strážní byli v místech, kde je to nežádoucí. Odložení osobní RFID karty totiž systém ihned detekuje a zapisuje do databáze jako nepovolenou operaci.

 

Stránky: « Předchozí 1 2 3

Ukázka využití RFID perimetrického systému

Ukázka využití RFID perimetrického systému

Dispozice systému PerimetrLocator - PTZ kamery

Dispozice systému PerimetrLocator - PTZ kamery

Využití systému pro kontrolu obchůzky

Využití systému pro kontrolu obchůzky
 
Přidejte si nás:www.facebook.com